Apartament Lazurowy z basenem nad morzem w Łebie

Apartament Lazurowy z basenem nad morzem w Łebie

Nasza propozycja dla Państwa to:

Komfortowy Apartament na zamkniętym osiedlu
Basen odkryty
Kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią
Boisko do plażowej piłki siatkowej
Plac zabaw dla dzieci
Zamknięte i bezpieczne osiedle
Letnia stolica Polski Łeba port rybacki nad Bałtykiem
Największy Park Dinozaurów
Sea Park
Piękne piaszczyste plaże nad Bałtykiem
Ruchome wydmy
Jeziora Łebsko i Sarbsko
Lasy iglaste i liściaste
Rozwinięta siec gastronomiczna i rozrywkowa
Latarnie morskie
Stadniny koni, połowy ryb z kutra, rejsy statkiem, trasy rowerowe i spacerowe ….
ZAPRASZAMY !

Atrakcje Turystyczne Łeba

Atrakcje turystyczne w Łebie i okolicy
Poniżej podajemy przybliżone odległości do wybranych miejsc w okolicy:

park dinozaurów w Łebie – ok. 3 km
Plaża i morze – ok. 3 km
Sowiński Park Narodowy – ok. 3 km
ruchome wydmy – ok. 4 km
Łeba Park dinozaurów – ok 2 km.
Sea Park – ok. 4 km
stadnina koni w Nowęcinie – ok. 4 km
najbliższy sklep spożywczy, restauracja – ok. 1 km

Taka lokalizacja pozwala na spokojne spędzenie własnego czasu wolnego w cichym i spokojnym miejscu w „bezpiecznej” odległości od uciążliwego zgiełku Łeby, a zarazem bliskość do niej daje możliwość skorzystania z niesamowitych jej atrakcji w dowolnej chwili. Osiedle znajduje się w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, w strefie oddziaływania morza bałtyckiego oraz lasu wydmowego. Tak lokalizacja zapewnia właściwości inhalacyjne oraz leczniczy mikroklimat – szczególnie wskazany w leczeniu chorób dróg oddechowych i alergiach.

Łeba wciąż zaskakuje czymś nowym. Jest to ciekawe miejsce również dla odkrywców …

Np: W okolicach Łeby odkryto wrak drewnianej jednostki.
Z informacji przekazanych przez Urząd Morski w Słupsku wynika, że może to być wykonany z sosny syberyjskiej wrak barki do przewozu drewna z okresu międzywojennego. więcej informacji i foto na stronie

Pozwolimy sobie tu przytoczyć jedną z wielu wypowiedzi internautki zamieszczonych w sieci i Łebie. W naszej ocenie jest to bardzo trafny komentarz:
Łeba jest świetna pod warunkiem:
Jeżeli ktoś przyjeżdża na wczasy żeby wypocząć od miasta, i ma zamiar poleniuchować w ciszy i spokoju to nie powinien szukać ośrodka wypoczynkowego w samej Łebie tylko w pobliskich miejscowościach, można wtedy „dawkować” sobie dość zatłoczoną Łebę , dojeżdżać tam, korzystać z wszelkiego rodzaju oferowanych atrakcji, a zapragniecie odpoczynku wracać do spokojnej niezatłoczonej i wyciszonej miejscowości. Natomiast jeżeli na urlopie czy też wakacjach szukasz miejsca gdzie zabawa jest 24 godziny na dobę, gdzie jest wrażenie że miasto nigdy nie śpi To właśnie Łeba – chcesz zabawy, masz na to odpowiednia ilość kasy – jedz do Łeby…

Opinie o nas na stronie google – >

Apartament

Apartament Lazurowy nad morzem w Łebie

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Państwa wolnego czasu w naszym lazurowym apartamencie nad morzem w Łebie. Apartament jest usytuowany w odległości ok. 3 km od Łeby w zamkniętym i atrakcyjnie wyposażonym kompleksie apartamentów. Na terenie osiedla znajduje się:

  • basen z podgrzewaną wodą,
  • kort tenisowy,
  • boisko do siatkowej piłki plażowej,
  • plac zabaw dla dzieci.

Basen do pływania z wydzieloną płytką częścią dla dzieci. Basen i kort jest do pełnej i bezpłatnej dyspozycji dla naszych gości. (basen odkryty jest czynny w okresie letnim). W apartamencie znajduje się sejf. Do naszego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe na zamkniętym terenie osiedla.

Apartament nasz jest dwu kondygnacyjny zlokalizowany na 1 piętrze. Powierzchnia apartamentu to 40 m2 oraz piętro 34 m2 (skosy). Apartament jest w pełni wyposażony i przygotowany do przyjęcia naszych gości. Na dole znajduje się salon, aneks kuchenny, pokój oraz łazienka z prysznicem i pralką. Na piętrze sypialnia i korytarz. Do mieszkania przynależy duży balkon łączący ze sobą 2 pokoje. Balkon i okna są usytuowane od strony południowo – zachodniej z widokiem na basen i kort a w oddali na jezioro Łebsko. Takie położenie apartamentu i balkonu pozwala na miłe spędzenie czasu w rozsłonecznionym apartamencie czy wieczorne podziwianie zachodu słońca.

Aktualności

Zima w Łebie to czas na spokojne spacery po porcie rybackim

Zimowe spacery w Porcie Rybackim w Łebie to wspaniała okazja do przeżycia wyjątkowego klimatu morskiego miasta. Chociaż temperatura może być niska, a wiatr chłodny, spacer po porcie rybackim i okolicznych uliczkach ma wiele zalet. Po pierwsze, zimą w porcie rybackim jest zdecydowanie mniej turystów niż w sezonie letnim, dzięki czemu można cieszyć się spokojniejszą atmosferą …

Rośnie Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa w Łebie

Stan na luty 2023: Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa w Łebie ma pokrycie dachu, a wykonywana jest elewacja i rozprowadzane instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i teleinformatyczne.W muzeum zostanie zastosowane nowoczesne zasilanie nie tylko pompami ciepła gruntowymi, ale też powietrznymi. Zostanie zastosowany piec gazowy i panele fotowoltaiczne.W muzeum wprowadzane są już elementy wystawy stałej. Całość kosztów budowy …

Nowe oznaczenia wejść na plażę

Zagubić się na plaży w Łebie będzie trudniej. Wszystkie wejścia nad morze zyskały nowe oznaczenia – numery od 01 do 32. Nowy pomysł ma ułatwić turystom odnajdywnie właściwych wejść na plażę. Tablice z oznaczeniami powstały przy współpracy z Urzędem Morskim. Mapa z oznaczeniami dostępna jest na portalu sipam.gov.pl.

Kontakt

Apartament Lazurowy
84-360 ŁEBA – ŻARNOWSKA
ul. Lęborska 18 b/7
www.ApartamentLazurowy.pl

Rezerwacja telefoniczna: 607 977 015
lub 601 638 678
Rezerwacja SMS: 601 638 678
Rezerwacja WhatsApp: 607 977 015
Rezerwacja przez Facebook i Messenger 
https://www.facebook.com/apartamentlazurowy
Rezerwacja email: ApartamentLazurowyLeba@gmail.com
Reservation: 00 48 601 638 678
Аренда квартиры: 00 48 601 638 678
Dane GPS 54.726912, 17.549909

Lokalizacja i dojazd na mapie google – >